Transports / Taksometri

Taksometri

Autopārvadājumu likums paredz, ka taksometru licence dod tiesības veikt taksometru pārvadājumus tikai attiecīgajā administratīvajā teritorijā, kā arī nogādāt pasažieri uz jebkuru citu vietu ārpus šīs teritorijas.

Ievērībai!

Lai izvairītos no krāpšanas gadījumiem, aicinām iedzīvotājus vienmēr saglabāt taksometra vadītāja izsniegto čeku par braucienu ar taksometru. Aizdomu gadījumā par iespējamu krāpšanu Rīgā aicinām čeku kopā ar iesniegumu iesniegt Rīgas domes Satiksmes departamentam, kas pārbaudīs, vai pieprasītā maksa par braucienu ir atbilstoša attiecīgā taksometru uzņēmuma deklarētajam tarifam.


IEVĒRĪBAI!

Informējam, ka no 01.10.2019. pieteikumus licences kartītes pasažieru komercpārvadājumiem ar taksometru Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā izsniegšanai iespējams iesniegt Rīgas domes Satiksmes departamentam izmantojot Rīgas pilsētas pašvaldības uzturēto speciālo tiešsaistes formu, kas atrodama šeit - https://www.eriga.lv/default.aspx → Taksometru licences.

Lai autorizētos pakalpojuma saņemšanai Jums nepieciešams: lietotājvārds un parole (izsniedz Apmeklētāju pieņemšanas centrs), interneta bankas konts (SEB banka, Swedbank, Luminor/DNB, Luminor/Nordea, Banka Citadele) vai elektroniskais paraksts.

Citi jaunumi