sākums
kontakti
lapas karte
rss barotne
 

Sākumlapa
Par departamentu
Informācija
  Ziņas medijiem
  Personalizētā transporta plānošana
  Diskusija
  Informatīvie materiāli
  Vakances
Pakalpojumi
Sabiedriskais transports
Velosatiksme
Satiksme Vecrīgā
Autostāvvietas
Eiropas Savienība
Iepirkumi
Normatīvie dokumenti
Noderīgas saites
 
Mēs jautājam
Cik bieži Jūs izmantojat velosipēdu Rīgā?
katru dienu
pāris reižu nedēļā
retāk
Vai braukšana ar velosipēdu Rīgā ir populāra?
nav populāra
vidēji populāra
ir populāra
Vai Rīga ir velobraucējam draudzīga pilsēta?
nav draudzīga
vidēji draudzīga
ir draudzīga
  rezultāti » 


 
Trešdien braukšanas apstākļi pilsētā apmierinoši

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šorīt satiksme pilsētā ir apmierinoša un sabiedriskais transports kursē bez kavējumiem.

Atsevišķos ielu posmos satiksme ir lēnāka, taču nav būtiski apgrūtināta, tā novēroja Satiksmes vadības centrs. Plkst. 8.00 uz satiksmes pārvadiem un tiltiem tika novērota palēnināta satiksme, jo Rīgas iedzīvotāji un viesi uzsāk darba gaitas.

Autovadītājiem jāņem vērā, paaugstinoties gaisa temperatūrai varētu rasties apledojums „melnais ledus”, līdz ar to jābūt īpaši piesardzīgiem.

Satiksmes departaments atgādina, ka ar gaisa temperatūras straujām maiņas svārstībām, asfalta betona segumā intensīvi veidojas bedres. Visstraujāk tās veidojas ielās, kur ir novecojis asfaltbetona segums un ir augsta satiksmes intensitāte.

Lai operatīvi varētu novērst avārijas bedres, Rīgas domes Satiksmes departaments aicina iedzīvotājus informēt pa bezmaksas tālruni 80003600 par vietām, kur radušās bedres, norādot konkrētu vietu un adresi.

Informāciju speciālisti par norādītajām bedrēm apkopos, pārbaudīs un atbilstoši to atrašanās vietas nozīmīgumam un bīstamībai veiks remontdarbus.

Jāņem vērā, ka, lai uzsāktu visaptverošu bedrīšu likvidēšanu pilsētas ielās, nepieciešama pastāvīga diennakts gaisa temperatūra +7 grādi, tādēļ šobrīd tiks likvidētas tikai tās bedres, kas apdraud satiksmes drošību.
drukāt         iesūtīts: 2012.03.07 11:10 [atpakaļ]
http://rdsd.lv/?ct=ptp_cycle


Visas tiesības aizsargātas. Izmantojot šīs mājas lapas informāciju, atsauce uz Rīgas domes Satiksmes departamentu ir obligāta. »