Ziņas medijiem

Tiks novērsti defekti jaunizbūvētajā pieturvietā "Matīsa iela" uz Brīvības ielas

Rīgas domes Satiksmes departamenta speciālisti konstatējuši valčbetona seguma defektus, plaisas un izdrupumus, pieturvietā “Matīsa iela” uz Brīvības ielas.

Pēc Satiksmes departamenta uzdevuma šonedēļ, naktī no trešdienas uz ceturtdienu un naktī no ceturtdienas uz piektdienu (atkarībā no laika apstākļiem) tiks veikta valčbetona seguma demontāža pieturvietā. Gan valčbetonam, gan sagatavotajam brauktuves pamatam tiks veiktas laboratoriskās pārbaudes, lai konstatētu defektu rašanās cēloni.

Pēc laboratorisko pārbaužu rezultātu saņemšanas, tiks lemts par nepieciešamo pasākumu veikšanu un izmantojamā seguma veidu un ieklāšanas tehnoloģiju, lai pieturvietā “Matīsa iela” uz Brīvības ielas tiktu nodrošināta komfortabla pārvietošanās un seguma ilgmūžība.

Ņemot vērā to, ka pirms laboratorisko pārbaužu rezultātu saņemšanas nav iespējams noteikt vai seguma defekti radušies ieklātā valčbetona materiāla, seguma pamatnes neatbilstību vai kādu citu apstākļu dēļ, līdz rezultātu saņemšanai un situācijas noskaidrošanai darbus veic AS “A.C.B”.
 
Sakarā ar pieturvietas seguma demontāžas darbiem, pieturvieta “Matīsa iela” tiks pārcelta 50 m uz priekšu, iepretī Dailes teātrim.


Una Ahuna-Ozola
Satiksmes departamenta Direktora birojs
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

 

Citi jaunumi