Ziņas medijiem

Atsākti remontdarbi Lubānas un Juglas ielu rotācijas aplī; jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka atsākoties remontdarbiem uz Lubānas un Juglas ielu rotācijas apļa, no 7.augusta tiks  ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Autovadītājiem jāņem  vērā, ka virzienā no Slāvu pārvada Lubānas ielā satiksme pirms iebraukšanas rotācijas aplī tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu līdzšinējo divu braukšanas joslu vietā.  Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus ikdienas braukšanas maršrutus. Satiksmes ierobežojumi ilgs vismaz nedēļu.


Remontdarbi Lubānas un Juglas ielas rotācijas aplī ilgs līdz 31.augustam un pēc tā pārbūves tiks izbūvēta nodalīta labā pagrieziena josla virzienā no Lubānas ielas uz autoceļa P4. Tāpat tiks nodalīta labā pagrieziena josla virzienā no Augusta Deglava ielas uz Lubānas ielu, kas samazinās automašīnu klātbūtni pašā rotācijas aplī un uzlabos transportlīdzekļu plūsmu.

Rotācijas apļa mezglos plānots ierīkot gājēju pārejas ar speciālo papildus apgaismojumu. Papildus tiks pārbūvēta lietus ūdens kanalizācija un ielas apgaismojuma tīkli.

Lubānas un Juglas ielas satiksmes apļa pārbūvi veic AS "Ceļu Pārvalde". Projekta kopējās izmaksas ir 836 171,49 eiro.


Informāciju sagatavoja,
Ilze Dimante
Rīgas domes Satiksmes departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 67012703; 26111123
 

Citi jaunumi