Ziņas medijiem

Naktī veikta ielu apstrāde ar pretslīdes materiāliem; kopumā ielās vēl strādā 30 mašīnas

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka naktī tika uzsākta maģistrālo ielu un tiltu un satiksmes pārvadu apstrāde ar pretslīdes materiāliem. Darbi turpinās arī šobrīd. Transporta plūsma Rīgas ielās ir lēnāka nekā ierasts, bet raita.

Kopumā Rīgas ielās un uz tiltiem un pārvadiem strādā 30 sniega tīrāmās tehnikas. Atgādinām autovadītājiem, ka no 1.decembra automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. Lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, pārbaudiet savus transporta līdzekļus, to tehnisko stāvokli un atbilstību ziemas apstākļiem. Autovadītājus aicinām šādos laika apstākļos ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Par ielu uzturēšanas nepilnībām aicinām iedzīvotājus informēt Satiksmes vadības centru, zvanot uz bezmaksas tālruni 80003600, kuri par nepieciešamajiem uzturēšanas darbiem informēs uzturētājus.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā dežurē visu diennakti, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos nekavējoties veiktu maģistrālo ielu un tiltu, satiksmes pārvadu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiāliem. Kopumā uzņēmējiem ir pieejamas 63 ziemas tehnikas vienības.

Ielu, tiltu un pārvadu uzturēšanas darbus Rīgā veic uzņēmumi, ar kuriem Satiksmes departaments konkursa rezultātā šogad noslēdza līgumus par transporta būvju ikdienas uzturēšanu no 2019. līdz 2024.gadam. Ielu un satiksmes pārvadu ikdienas uzturēšanu veic pilnsabiedrības "Daugavas labā krasta uzturētājs" un "Daugavas kreisā krasta uzturētājs".

Citi jaunumi