Ziņas medijiem

“Rimi” Rīgas maratona laikā paredzēti būtiski satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar “Rimi” bērnu dienas un “Rimi” Rīgas maratona norisi 10. un 11. oktobrī Rīgā tiks būtiski ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala. 11. oktobrī tiks slēgts arī Vanšu tilts un Krišjāņa Valdemāra iela.

No 9. oktobra plkst. 20.00 līdz 12. oktobra plkst. 6.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11. novembra krastmalā posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē posmā no Poļu gātes līdz Jaunielai. Savukārt no 10. oktobra plkst. 10.00 līdz 12. oktobra plkst. 6.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Doma laukumā.

10. oktobrī no plkst. 14.30 līdz plkst. 16.00 aizturēs transportlīdzekļu satiksmi maršrutā:

“Ģimeņu skrējiens”: Brīvības laukums–Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–Pils laukums–Torņa iela–Pils laukums–Muitas iela–11.novembra krastmala.

Savukārt 11. oktobrī no plkst. 06.30 līdz plkst. 17.00 ierobežos un slēgs transportlīdzekļu satiksmi (sabiedriskā transporta satiksmi no plkst. 7.30) šādos maršrutos:

maratona skrējiens: Brīvības laukums (starts)–Brīvības bulvāris–Brīvības iela– Gaisa tilts–Brīvības iela–Gustava Zemgala gatve–uzbrauktuve uz Gustava Zemgala tilta no Gaujas ielas–Ķīšezera iela–Kokneses prospekts–Mežaparks–Kokneses prospekts–Ķīšezera iela–uzbrauktuve uz Gustava Zemgala tilta no Gaujas ielas –Gustava Zemgala gatve–Brīvības iela–Gaisa tilts–Brīvības iela–Senču iela–Zirņu iela–Jāņa Dīkmaņa iela–Skanstes iela–Hanzas iela–Krišjāņa Valdemāra iela–Lāčplēša iela–Brīvības iela–Brīvības gatve–Brīvības laukums–Zigfrīda Anna Meierovica bulvāris–Krišjāņa Valdemāra iela–Hanzas iela–Eksporta iela–Elizabetes iela–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–Slokas iela–Pulka iela–Buļļu iela–Dzegužu iela–Slokas iela–Dagmāras iela–Buļļu iela–Daugavgrīvas iela–Ranķa dambis–Meža iela–Nometņu iela–Slokas iela–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–nobrauktuve no Vanšu tilta–Balasta dambis–Ranķa dambis–Trijādības iela–Kuģu iela–AB dambis–nobrauktuve no Akmens tilta–Akmens tilts–11. novembra krastmala (finišs).

pusmaratona skrējiens: Brīvības laukums (starts)–Brīvības bulvāris–Brīvības iela (apgriešanās starp Bruņinieku ielu un  Stabu ielu)–Brīvības gatve–Brīvības laukums–Zigfrīda Anna Meierovica bulvāris–Krišjāņa Valdemāra iela–Hanzas iela–Eksporta iela–Elizabetes iela–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–Slokas iela–Pulka iela–Buļļu iela–Dzegužu iela–Slokas iela–Dagmāras iela–Buļļu iela–Daugavgrīvas iela–Ranķa dambis–Meža iela–Nometņu iela–Slokas iela–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–nobrauktuve no Vanšu tilta–Balasta dambis–Ranķa dambis–Trijādības iela–Kuģu iela–AB dambis–nobrauktuve no Akmens tilta–Akmens tilts–11.novembra krastmala (finišs).

10 km skrējiens: Brīvības laukums (starts)–Brīvības bulvāris– (apgriešanās pie Elizabetes ielas)––Brīvības laukums–Zigfrīda Anna Meierovica bulvāris–Krišjāņa Valdemāra iela–Hanzas iela–Eksporta iela–Elizabetes iela–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–Balasta dambis–Ranķa dambis–Trijādības iela–Kuģu iela–nobrauktuve no Akmens tilta–Akmens tilts–11.novembra krastmala (finišs).

5,5 km skrējiens: Brīvības laukums (starts)–Brīvības bulvāris(apgriešanās pie Elizabetes ielas)––Brīvības laukums–Zigfrīda Anna Meierovica bulvāris–Krišjāņa Valdemāra iela–Vanšu tilts–Balasta dambis–Ranķa dambis–Trijādības iela–Kuģu iela–nobrauktuve no Akmens tilta–Akmens tilts–11.novembra krastmala (finišs).

Tāpat 11. oktobrī Akmens tilts būs atvērts sabiedriskajam transportam abos virzienos un visiem transportlīdzekļiem virzienā uz centru. Brīvības bulvāris un Brīvības iela no Raiņa bulvāra līdz Bruņinieku ielai tiks slēgta visiem transportlīdzekļiem. Brīvības iela no Bruņinieku līdz Pērnavas slēgta līdz plkst. 9.00 (izņemot sabiedrisko transportu). Brīvības iela posmā no Gustava Zemgala gatves ielas līdz Pērnavas ielai virzienā uz pilsētas centru slēgta līdz plkst. 12.00, izņemot sabiedrisko transportu, Gustava Zemgala gatves tilts virzienā uz Viestura prospektu atvērts visiem transportlīdzekļiem, savukārt Daugavgrīvas iela virzienā uz Bolderāju būs atvērta visiem transportlīdzekļiem.

Nepieciešamības gadījumā organizēs divvirzienu transportlīdzekļu satiksmi no 9. oktobra plkst. 22.00 līdz 12. oktobra plkst. 6.00 Doma laukumā un Pils ielā un 11. oktobrī no plkst. 6.30 līdz plkst. 17.00 Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai.

Tostarp pasākuma laikā, 10. oktobrī no plkst. 9.30 līdz plkst. 17.00 un 11. oktobrī no plkst. 7.30 līdz pasākuma beigām tiks aizliegta velosipēdu, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme.

Neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz Satiksmes vadības centra bezmaksas informatīvo tālruni: 80003600.

Citi jaunumi