Ziņas medijiem

Pilsētā turpinās grants ielu seguma uzlabošana, šonedēļ darbi sākti piecos ielu posmos

Ceturtdien, 30. jūnijā, Rīgā piecos grants ielu posmos tiek sākti seguma uzlabošanas darbi. Visās vietās darbus pilnībā plānots pabeigt līdz 15. jūlijam. Darbi tiks veikti Vecā Sēlspils ielā, Bullēnu ielas posmā no pieturvietas “Vakarbuļļi” līdz Vakarbuļļu ielai, Mežrozīšu ielas posmā no Stūrmaņu līdz Miglas ielai, Mazā dārza ielā un Varkaļu ielā. 

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis: “Jau otro sezonu mēs īstenojam šo jauno programmu, lai apkaimju grantētos ceļus noklātu ar cieto segumu. Šā gada pašvaldības budžetā esam atraduši līdzekļus 1 396 137 eiro apjomā, lai dubultotu ielu skaitu, kurās tiks pielietota šī tehnoloģija. Cilvēki visās apkaimēs ir pelnījuši kvalitatīvus dzīves apstākļus un kvalitatīvs piebraucamais ceļš ir viena no galvenajām pamatvajadzībām. Arī nākamajā gadā turpināsim programmu, lai pēc iespējas vairāk rīdzinieku izjustu šos uzlabojumus."

Ielām ar grants segumu apstrāde tiek veikta ar bitumena emulsiju un galvenais ieguvums ir putekļu samazināšana un ceļa kvalitātes uzlabošana. Darbu sākuma posmā tiek veikta ielu pamatnes sagatavošana un komunikācijas aku izcelšana brauktuves līmenī, kurai seko bitumena emulsijas ieklāšana. 

Jau ziņots, ka šogad grants ielu seguma uzlabošanas darbus plānots īstenot 36 Rīgas ielās un to posmos. Šajā vasarā grants seguma uzlabošanas darbi jau ir veikti Ķemmdziju ielas posmā no Loma ielas līdz Ķemmdziju ielai 37, un Ķemmdziju ielas posmā no Velkoņa ielas līdz Stagaru ielai, kā arī Lielā ielas posmā no Velkoņa ielas līdz Ķemmdziju ielai 43.

Par konkrēto ielu remontdarbu veikšanas laikiem un iespējamām satiksmes organizācijas izmaiņām informācija tiks sniegta atsevišķi. Remontdarbu saraksts var nedaudz mainīties, ņemot vērā saskaņošanas procesu ar komunikāciju turētājiem, kā arī citus neparedzētus apstākļus.

Karte


Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinatore Lelde Rudzika, e-pasts: lelde.rudzika@riga.lv 

 

 

Citi jaunumi