Ziņas medijiem

Noslēgušies seguma uzlabošanas darbi deviņās Rīgas grants ielās, šonedēļ darbi sāksies Zemgales priekšpilsētā

Šogad neasfaltēto grants ielu seguma uzlabošanas darbus plānots īstenot 36 Rīgas ielās un to posmos, darbi jau pabeigti deviņās Kurzemes rajona ielās. Seguma uzlabošanas ir veikta 8 961 kvadrātmetru lielā platībā. Šonedēļ darbus plānots sākt Zemgales priekšpilsētas ielās, segumu uzlabojot divpadsmit grantētajās ielās un to posmos. 

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis: “Jau otro sezonu mēs īstenojam šo jauno programmu, lai apkaimju grantētos ceļus noklātu ar cieto segumu. Šā gada pašvaldības budžetā esam atraduši līdzekļus gandrīz 1,4 miljonu eiro apjomā, lai dubultotu ielu skaitu, kurās tiks pielietota šī tehnoloģija. Cilvēki visās apkaimēs ir pelnījuši kvalitatīvus dzīves apstākļus un kvalitatīvs piebraucamais ceļš ir viena no galvenajām pamatvajadzībām. Arī nākamajā gadā turpināsim programmu, lai pēc iespējas vairāk rīdzinieku izjustu šos uzlabojumus."

Ielām ar grants segumu apstrāde tiek veikta ar bitumena emulsiju un galvenais ieguvums ir putekļu samazināšana un ceļa kvalitātes uzlabošana. Darbu sākuma posmā tiek veikta ielu pamatnes sagatavošana un komunikācijas aku izcelšana brauktuves līmenī, kurai seko bitumena emulsijas ieklāšana. 

Par konkrēto ielu remontdarbu veikšanas laikiem un iespējamām satiksmes organizācijas izmaiņām informācija tiks sniegta atsevišķi. Remontdarbu saraksts var nedaudz mainīties, ņemot vērā saskaņošanas procesu ar komunikāciju turētājiem, kā arī citus neparedzētus apstākļus.

Karte


Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinatore Lelde Rudzika, e-pasts: lelde.rudzika@riga.lv 

 

 

Citi jaunumi