Ziņas medijiem

Lāčplēša dienas pasākumu laikā Rīgā gaidāmi satiksmes ierobežojumi; transportlīdzekļiem slēgs 11. novembra krastmalu

Piektdien, visas dienas garumā Rīgā noritēs vairāki Lāčplēša dienai veltīti pasākumi, kuru laikā spēka būs satiksmes ierobežojumi. Tāpat vietām tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana. 

Lāčplēša dienas vakarā no plkst. 17.00 līdz pat pusnaktij transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana šajā ielas posmā būs liegta jau no plkst. 8.00. Savukārt Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai, kā arī 11.novembra krastmalas paralēlās ielas posmā no Bīskapa gātes līdz Jaunielai, norādītajā laikā tiks organizēta divvirzienu satiksme.

Herdera laukumā no plkst. 8.30 līdz 10.30 un Brīvības laukumā no plkst. 12.30 līdz 13.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme. Savukārt no plkst. 10.30 līdz 12.00 un no plkst. 17.30 līdz 19.30 Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā tiks nodrošināta ceļu satiksmes regulēšana.

Plkst. 17.30 sāksies lāpu gājiens no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11. novembra krastmalai. Lāpu gājiens virzīsies pa maršrutu: Rīgas Brāļu kapi – Varoņu iela –Gaujas iela – Miera iela – Brīvības iela – Brīvības bulvāris – Brīvības laukums – Kaļķu iela –Līvu laukums – Zirgu iela – Doma laukums – Herdera laukums – Bīskapa gāte – 11. novembra krastmala. Nepieciešamības gadījumā norādītajā gājiena maršrutā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi.

No plkst. 6.00 līdz 10.30 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta ielās starp Herdera laukumu un Doma laukumu (abās pusēs), kā arī Herdera laukumā un Doma laukumā. Tāpat no plkst. 6.00 līdz 19.30 apstāšanās un stāvēšanas liegums būs spēkā Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A (pie Rīgas Brāļu kapiem), kā arī autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā.

No plkst. 17.00 līdz 23.00 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Ar Rīgas pašvaldības organizētiem un Lāčplēša dienai veltītiem pasākumiem var iepazīties tīmekļvietnē svetki.riga.lv un sekot līdzi to jaunumiem sociālo tīklu kontā “Rīgā notiek”. Svētku programmas bukleti pieejami Rīgas pašvaldības bibliotēkās, kultūras centros, Apkaimju iedzīvotāju centru klientu apkalpošanas punktos, kā arī Rīgas Tūrisma informācijas centrā.

Autors: Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

 

Citi jaunumi