Ziņas medijiem

Aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par Gustava Zemgala pārvada pārbūves būvprojektu

Trešdien, 15. novembrī, no plkst. 17.00 līdz 18.00 Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par Gustava Zemgala pārvada pārbūves būvprojekta izstrādi. Tiešsaistes pasākumā sabiedrību informēs par pārvada pārbūves galvenajiem tehniskajiem risinājumiem.

Būvprojektu “Gustava Zemgala pārvada pārbūve” izstrādā piegādātāju apvienība “SKPK-VCI”, kas sastāv no “Skepast & Puhkim” OÜ un SIA “Ceļu inženieri”.

Departaments aicina iedzīvotājus iesaistīties būvprojekta izstrādes stadijā, lai veicinātu projekta veiksmīgu integrēšanu pilsētvidē.

Tiešsaistes pasākums norisināsies video konferences formātā MS Teams vidē un to arī straumēs “Rīga attīstās” Facebook kontā. Pēc risinājumu izskatīšanas paredzēta neliela diskusiju sadaļa, kurā varēs izteikt viedokli. Tāpat pēc pasākuma Ārtelpas un mobilitātes departaments gaidīs rakstiskus viedokļus un ierosinājumus par projekta risinājumiem.

Lai būtu iespēja uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā MS Teams vidē, pasākuma dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 14. novembra, plkst. 17.00, aizpildot aptaujas anketu.

Līdz sanāksmes norisei ar izstrādātajiem priekšizpētes materiāliem iespējams iepazīties te.

Šobrīd turpinās darbs pie četru tiltu - Jorģa Zemitāna, Gaisa tilta, Vanšu tilta un satiksmes pārvada pār dzelzceļu Gustava Zemgala gatvē - būvprojektu izstrādes. Visa novembra garumā, katru trešdienu, no plkst. 17.00 līdz 18.00 departaments organizēs informatīvus tiešsaistes pasākumus, kuros iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar projektu gaitu un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Par katra tiešsaistes pasākuma norisi un iespēju reģistrēties informācija sekos.

 

 

Informāciju sagatavoja: Rīgas pašvaldības Ārējā komunikācijas nodaļa       

Citi jaunumi