Ziņas medijiem

Satiksmes ierobežojumi Lāčplēša dienas pasākumu laikā Rīgā

Sestdien, 11. novembrī, visas dienas garumā Rīgā norisināsies vairāki Lāčplēša dienai veltīti pasākumi. Pasākumu norises laikā ieviesīs satiksmes ierobežojumus, kuri Pārdaugavā spēkā stāsies jau no ceturtdienas, 9. novembra, vakara. Tāpat no 9. novembra būs izmaiņas vairāku autobusu kustību maršrutos. 

No ceturtdienas, 9. novembra, plkst. 22.00 līdz svētdienas, 12. novembra, plkst. 12.00 transportlīdzekļu satiksmi slēgs Bāriņu ielas posmā no Uzvaras bulvāra līdz apgriešanās vietai pie Hermaņa ielas.

Tāpat minētajā laika periodā būs izmaiņas vairāku autobusu kustības maršrutā. Plašāk ar izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutos iespējams iepazīties šeit.

Sestdien, 11. novembrī, no plkst. 16.40 no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11. novembra krastmalai norisināsies lāpu gājiens. Nepieciešamības gadījumā NBS Militārā policija un Valsts policija norādītajā gājiena maršrutā satiksmi ierobežos vai slēgs. Lāpu gājiens virzīsies pa maršrutu: Rīgas Brāļu kapi - Varoņu iela - Gaujas iela - Miera iela - Brīvības iela - Brīvības bulvāris - Brīvības laukums - Kaļķu iela - Līvu laukums - Zirgu iela - Doma laukums - Herdera laukums - Bīskapa gāte - 11. novembra krastmala. 

Tāpat saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi, vairākās vietās aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu. Nepieciešamības gadījumā atstātos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

No ceturtdienas, 9. novembra, plkst. 8.00 līdz svētdienas, 12. novembra, plkst. 12.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Mazās Nometņu ielas posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai, kā arī Hermaņa ielas posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai.

No piektdienas, 10. novembra, plkst. 20.00 līdz sestdienas, 11. novembra, plkst. 24.00 apstāšanās un stāvēšanas liegums būs spēkā 11. novembra krastmalas abu pušu posmos no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, kā arī 11. novembra krastmalai paralēlās ielas posmā no Poļu gātes līdz Bīskapa gātei.

Sestdien, 11. novembrī, no plkst. 7.00 līdz plkst. 11.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs ielā starp Herdera laukumu un Doma laukumu abās pusēs, kā arī Herdera laukumā un Doma laukumā.

Tāpat no sestdienas plkst. 6.00 līdz plkst. 19.30 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Aizsaules ielas abās pusēs; Varoņu ielas abu pušu posmos no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A (pie Rīgas Brāļu kapiem); autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā.

Ar Rīgas pašvaldības organizētajiem Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem var iepazīties tīmekļvietnē svetki.riga.lv , kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļa

 

Citi jaunumi