Ziņas medijiem

Izsludināts otrais konkurss par Rīgas ielu seguma atjaunošanas darbiem

Izsludināts otrais atklātais konkurss* ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbiem galvaspilsētā, kura laikā plānots atrast darbu veicējus trīs Kārļa Ulmaņa gatves posmiem. Iepirkuma pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 30. maija plkst. 10.00.

Pašvaldība iepriekš jau ziņoja, ka šogad plānotos seguma atjaunošanas darbus trīsdesmit deviņos objektos ir sadalījusi trīs lotēs, darbu veicējus atlasot trīs atklātu konkursu kārtībā. Vietām segumu iecerēts atjaunot gan ietves, gan brauktuves daļā.

Šobrīd izsludinātais konkurss ir sadalīts trīs daļās:

Katram posmam darbu izpildes termiņš ir atšķirīgs. Atkarībā no veicamo darbu apjoma konkrētajā posmā, darbu izpildes laiks ir noteikts no 102 līdz pat 150 kalendārajām dienām pēc līguma parakstīšanas. Darbus plānots sākt vasaras sezonā, pēc tam, kad būs noslēdzies būvuzraudzības iepirkums.

Tāpat šobrīd turpinās pirmā konkursa par seguma atjaunošanu 19 vietās pretendentu izvērtēšana, kā arī izsludināts vispārīgās vienošanās būvuzraudzības iepirkums. Plānots, ka drīzumā izsludinās trešo un noslēdzošo konkursu, kas ietvers 17 vietas, kur šī gada būvdarbu sezonā plānots veikt seguma atjaunošanas darbus. Pašvaldība par šī iepirkuma izsludināšanu un tajā iekļautajām vietām informēs atsevišķi.

Iepriekš jau ziņots, ka šī gada 17. aprīlī, Rīgas domes ārkārtas sēdē deputāti pieņēma lēmumu atvēlēt līdz 10,3 miljoniem eiro seguma atjaunošanas darbiem 19 ielu posmos, no pašvaldības budžeta piešķirot līdz 1,5 miljoniem eiro un 8,7 miljonus eiro aizņemoties no Valsts kases.

Pirmajā lotē seguma atjaunošanu plānots veikt:

* “Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi”

 

Autors: Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļa

 

Citi jaunumi