Ziņas medijiem

Lai ātrāk sakoptu pilsētas ielas pēc ziemas sezonas, autovadītāji aicināti ievērot stāvēšanas aizliegumus

Galvaspilsētas ielās turpinās ietvju un brauktuvju sakopšana pēc ziemas sezonas. Lai pilsēta ātrāk tiktu sakopta, Rīgas pašvaldība īpaši aicina autovadītājus ievērot īslaicīgos apstāšanās un stāvēšanas aizliegumus ielu malās.

Ņemot vērā, ka daudzviet pilsētā šie aizliegumi netiek ievēroti vai tiek ievēroti kūtri, Ārtelpas un mobilitātes departaments ir lūdzis pastiprināt Pašvaldības policijas kontroli šajās vietās, kur ir uzstādītas aizlieguma zīmes, un autovadītāji var tikt sodīti.

Ārtelpas un mobilitātes departaments informē, ka nākamās nedēļas laikā plānots ieviest īslaicīgus apstāšanas un stāvēšanas liegumus Zemgales priekšpilsētas ielu posmos, kur gar ielu malām atļauts stāvēšanai novietot transportlīdzekļus. No pirmdienas, 22.aprīļa informatīvu plakātu un ceļa zīmju uzstādīšana, un darbu veikšana gaidāma:

Pašvaldība aicina ievērot uzstādītās ceļa zīmes, lai uzkopšana noritētu raitāk.

Atgādinām arī, ka namsaimnieki visā pilsētā aicināti neaizmirst par pagalmos, uz iebraucamajiem ceļiem, privāto teritoriju celiņiem, kāpnēm u.tml. ziemā izkaisīto smilšu savākšanu.

Līdz šim notīrīti 1502 km brauktuvju, savukārt ietvju tīrīšanā noslēdzies pirmais smilšu savākšanas cikls – kopumā ietves notīrītas 1823,35 km garumā, kopumā savācot 537,9 m3 smilšu. Un no 8.aprīļa sākts smilšu savākšanas otrais cikls, kura laikā ietves notīrītas 939,9 km apjomā, kopumā savācot 133,82 m3 smilts.

Namu īpašnieki aicināti savākt smiltis arī saviem namiem piegulošajās teritorijās un pagalmos.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļa

 

Citi jaunumi