Ziņas medijiem

Konkursā uz Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amatu saņemti 39 pieteikumi

Atklātajā konkursā uz Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amatu saņemti 39 pieteikumi.

Konkursa pieteikšanās termiņš uz šo amatu noslēdzās 31. maijā. Konkursa komisija šonedēļ sēdē lems par tiem kandidātiem, kurus aicināt uz darba intervijām.

Jau ziņots, ka Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amata atklāta konkursa atlases komisiju vada Rīgas pilsētas izpilddirektors Jānis Lange, tajā darbojas arī Pilsētas attīstības departamenta direktore Ilze Purmale, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētāja vietnieks Miroslavs Kodis, Rīgas Apkaimju alianses valdes locekle Marta Kotello, Latvijas Būvniecības padomes priekšsēdētājs Artis Dzirkalis un eksperte bez balsstiesībām, Biedrības “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” valdes locekle Dace Helmane.

Atlases process notiks divās kārtās. Pirmajā tiks vērtēti kandidātu pieteikumi un atlasīti ne vairāk kā desmit atbilstošāko, savukārt, otrajā kārtā būs kandidātu intervijas. Trešajā kārtā, ja par tādu vienosies komisija, notiks padziļināta kandidātu kompetenču novērtēšana, un tai tiks virzīti ne vairāk kā trīs pretendenti.

Patlaban departamenta vadītāja pienākumu izpildītāja ir Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvaldes priekšniece Rudīte Reveliņa.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļa

 

Citi jaunumi