Ziņas medijiem

Izveido atlases komisiju Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amata konkursam

Pirmdien, 8. aprīlī, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti nolēma izveidot Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amata atklāta konkursa atlases komisiju.

Komisiju vadīs Rīgas pilsētas izpilddirektors Jānis Lange, tajā darbosies arī Pilsētas attīstības departamenta direktore Ilze Purmale, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētāja vietnieks Miroslavs Kodis, Rīgas Apkaimju alianses valdes locekle Marta Kotello, Latvijas Būvniecības padomes priekšsēdētājs Artis Dzirkalis un eksperte bez balsstiesībām, Biedrības “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” valdes locekle Dace Helmane.

Atlases process notiks divās kārtās. Pirmajā tiks vērtēti kandidātu pieteikumi un atlasīti ne vairāk kā desmit atbilstošāko, savukārt, otrajā kārtā būs kandidātu intervijas. Trešajā kārtā, ja par tādu vienosies komisija, notiks padziļināta kandidātu kompetenču novērtēšana, un tai tiks virzīti ne vairāk kā trīs pretendenti.

No Ārtelpas un mobilitātes direktora amata kandidātiem tiks prasīta augstākā izglītība, valsts valodas zināšanas C līmenī un angļu valodas zināšanas B līmenī, trīs gadu darba pieredze iestādes vadītāja vai valdes locekļa amatā, vai šiem amatiem tieši padota vadības līmeņa amatā pēdējo desmit gadu laikā, vismaz trīs gadu pieredze infrastruktūras attīstības jomā un nevainojama reputācija.

Papildus direktora amata kandidātam tiks izvirzītas šādas prasības:

 

Patlaban departamenta vadītāja pienākumu izpildītāja ir Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvaldes priekšniece Rudīte Reveliņa.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļa

Citi jaunumi