Eiropas Savienība / Īstenotie ES fondu līdzfinansētie projekti / K.Ulmaņa gatves un lidostas „Rīga” pievedceļa (P133) šķērsojuma rekonstrukcija

 

 

 

Lai uzlabotu satiksmes drošību Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu 2013. gadā tika izbūvētas atsevišķas vietējās joslas Kārļa Ulmaņa gatvē no Lielirbes ielas līdz Šampētera ielai un no Grenču ielas līdz Gramzdas ielai.

K.Ulmaņa gatve šajā posmā bija nodrošināta ar divlīmeņu gājēju pārejām, tomēr ielas posma rekonstrukcijas rezultātā izbūvētas vietējās joslas, samazinot vietējo pieslēgumu skaitu ātrgaitas ielai un uzlabojot ielas sasaisti ar vietējām ielām.

Tāpat izbūvēti gājēju un velosipēdu ceļi visā posma garumā, aprīkoti ar satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem - ceļa zīmes, drošības barjeras, ierīkojot energoefektīvo apgaismojumu, izbūvēta sabiedriskā transporta pieturvietu.

Rekonstrukcijas ietvaros arī pārbūvētas pazemes komunikācijas un sabiedriskā transporta pakalpojumu infrastruktūra, nemainot to tehniskos parametrus - ūdensvada, elektroenerģijas un sakaru komunikāciju.

Citi jaunumi