Eiropas Savienība / Īstenotie ES fondu līdzfinansētie projekti / Upesgrīvas, Kalnciema, Remtes un Kukšu ielu rekonstrukcija

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu 2011. gadā Rīgā tika pabeigti būvdarbi  Kalnciema ielā no Zolitūdes līdz Apuzes ielai, Remtes ielā no Kalnciema līdz Lielirbes ielai, Upesgrīvas ielā no Kalnciema līdz Kukšu ielai un Kukšu ielā no Remtes līdz Upesgrīvas ielai.

Būvdarbu laikā visās minētajās Pleskodāles ielās tika izbūvētas gājēju ietves, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas, rekonstruēts ielu apgaismojums, uzstādītas gājēju drošības barjeras un uzklāts jauns asfaltbetona segums. 

Savukārt Kukšu ielā un Upesgrīvas ielā, kas bija ar grants segumu, būvdarbu laikā tika izbūvēts asfaltbetona segums.

‍Projekta ietvaros izbūvētas arī gājēju ietves, kas nodala gājēju plūsmu no autotransporta plūsmas. Kalnciema ielas, Zolitūdes ielas un Volguntes ielas krustojumā tika uzlabota satiksmes organizācija, pilnveidojot rotācijas apļa tehniskos parametrus.

Līdz ar asfaltbetona seguma izbūvi Upesgrīvas ielā, atslogojas satiksmes plūsma Ventspils ielā, kā arī Kārļa Ulmaņa gatves un Lielirbes ielas krustojumā. Apuzes un Kalnciema ielu krustojumā izbūvēti luksofori, kas paaugstina satiksmes drošību krustojumā un sniedz iespēju gājējiem droši šķērsot ielu.

Karte pilnizmēra versijā (lejupielādēt)

Karte drukāšanas versijā (lejupielādēt)

Citi jaunumi